Головна null
Вт, 19.12.2017, 00:14


Меню сайту

Гість

Група: Гості

Шановний гість сайту, зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Логін:
Пароль:



Розділи новин
Новини освіти [27]
Шкільні новини [418]

Календар новин
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Друзі сайту
Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Мені байдуже
4. Нормально
5. Погано

Результат опитування Результати Всі опитування сайта Архів опитувань

Всього голосувало: 202
Обговорити на форумі

Зареєстровано: Всього: 3295
Нових за місяць: 6
Нових за тиждень: 1
Нових учора: 0
Нових сьогодні: 0
Из них:
Адміністраторів: 2
Модераторів: 4
Модератор форуму:
Перевірених: 6
Звичайних юзерів: 3283
З них:
Чоловіків: 2631
Жінок: 664

TOP
Сьогодні сайт відвідали:
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Наша кнопочкаНаша кнопка
[Отримати код кнопки]

НАЗВА ГУРТКА

ВЧИТЕЛЬ

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Географічне краєзнавство

Олійник В.В.

Вівторок 15.10

П’ятниця 15.10

Основи веб-дизайну

Заїка В.М.

 

Вівторок 15.10

 

Дивоцвіт

Губарева М.М.

Четвер 14.00

Лінгвістичний

Яковенко О.В.

Середа 14.00

П’ятниця 14.00

Юний журналіст

Кайзер О.М.

Четвер 14:30

Виразне читання

Ралік Г.В.

Понеділок 14:30

Хоровий

Тарасова В.В.

Понеділок 14:00

Середа14:30

 

НАЗВА КУРСУ, ФАКУЛЬТАТИВУ

КЛАС

ВЧИТЕЛЬ

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Конституційне право

10

Припишнюк І.М.

П’ятниця 15.10

Українське відродження у ХХ ст.

11

Припишнюк І.М.

Понеділок 14.20

Основи програмування

10

Заїка В.М.

Четвер 14.20

Курс теоретичної підготовки з фізики

10-11

Кузьменко О.С.

Четвер 14.20

Біохімічні основи життя

10-11

Буханевич Л.М.

Четвер 15.10

Розв'язування задач з хімії

10-11

Гордієнко О.С.

Середа 14.20

Фінансово грамотний споживач

6-А

Олійник В.В.

Середа 14.20

Етнографія

8

Білоцерківська О.В.

Середа 14.20

Українознавство

5А, 5Б

Припишнюк І.М.

Вівторок 14.20

Екологічні проблеми рідного краю

6-Б

Гордієнко О.С.

Четвер 14.20

Географ - краєзнавець

6-Б

Олійник В.В.

Вівторок 14.20

Англійська мова для спілкування

10

Фещенко С.В.

Середа 14.20

Основи генетики людини

11

Буханевич Л.М.

Четвер 14.20

Вчись думати

5-А, 5-Б

Губарева М.М.

П’ятниця 12.30, 13.25

«Рівний- рівному»

7 –А, 7-Б

Губарева М.М.

Понеділок 14.20, середа 14.20

Баскетбол

 

5-6

Мокринська Л.Ф.

П’ятниця 14.30

7-9

Мокринський Р.В.

Вівторок 15.15

10-11

Мокринський Р.В.

П’ятниця15.15

Індивідуальні заняття з математики

 

Обертас Л.Ю.

Середа 14.20

 

 

Дуріцька Н.М.

Вівторок 14.20

 

 

Короленко Н.В.

Четвер 14.20

 

 

Заїка Т.М.

Вівторок 14.20

Індивідуальні заняття з української мови

 

Мірошник І.О.

Четвер 14.20

 

 

Короленко С.В.

Понеділок 14.20

 

 

Ралік Г.В.

Середа 14.20

 

 

Бачинська Т.В.

Вівторок 14.20

Індивідуальні заняття з англійської мови

 

Яковенко О.В.

Четвер 14.20

 

 

Фещенко С.В.

Понеділок 14.20

Індивідуальні заняття з історії

 

Бурлака О.І.

Вівторок 14.20

Індивідуальні заняття з біології

 

Буханевич Л.М.

П’ятниця 14.20

 






©Володарська ЗОШ №2 2017